facebook.com
instagram.com
youtube.com

Обличчя

Юрій Кулініч,

ведучий «Доброго ранку, Країно!»

Юрій - фаворит нашої аудиторії телеглядачів і ця любов взаємна! Оскільки він щиро вважає, що «Доброго ранку, Країно!» - найкраще ранкове шоу України, адже саме у цій передачі Юрій обговорює з гостями в студії суспільно-важливі теми, які залишаються поза увагою ранкових передач-конкурентів на інших телеканалах.

Раніше Юрій був ведучим: «Перші про головне. Коментарі» (щоденне ток-шоу), «Почути Україну» (щотижневе ток-шоу), «НАТО. Телемарафон» (спецпроект) та телеканалі ZIK, що виходили в ефір наживо. Робота в прямому ефірі на одному диханні, пояснити доступно складне - професійні «коники» Юрія.

До початку кар’єри на телебаченні Юрій був ведучим радіо «Вести»: «Ранкового ефіру з Матвієм Ганапольським», програми «Новини», «Великої інформаційної програми», «Ефіру вихідного дня». Свою кар’єру в ЗМІ Юрій розпочав з редактора та керівника інформаційно-аналітичних проектів на «Нашому радіо» та «Голос Столиці».Тетяна Терехова,

ведуча «Доброго ранку, Країно!»

Тетяна - натхнення та окраса нашого шоу. З дитинства мріяла стати акторкою та співачкою і досягла перших успіхів у шоу-бізнесі. Але 15-річною дівчинкою вперше спробували свої сили в якості радіоведучої і з того часу розпочалася її кар’єра у медіа.

Тетяна була бренд-войсом «Love Radio», «L’Radio», автором та ведучою інформаційно-аналітичних передач на радіо «Ера». З 2009 року розпочалася її телевізійна кар’єра: спершу зі спеціального кореспондента, а згодом з ведучої рейтингових інформаційно-аналітичних ранкових та вечірніх шоу ТРК «Ера».

З 2011 по 2017 Тетяна була незмінним коментатором пісенного конкурсу «Євробачення», національним коментатором  трансляції церемоній відкриття та закриття літніх та зимових Олімпійських ігор (Сочі - 2014; Ріо - 2016; 2018 - Пхьончхан). Тетяна є ведучою численних престижних премій та фестивалів міжнародного значення, зокрема міжнародного православного фестивалю «Покров».

У 2013 році Терехова заснувала всеукраїнську студентську платформу «Studway», завдяки якій талановита студентська молодь України щороку отримує творчу та фінансову підтримку. Також Тетяна бере активну участь у благодійному житті країни, зокрема співпрацює з фондами «Таблеточки» і «Твоя опора».Антон Довлатов,

ведучий «Доброго ранку, Країно!»

Антон - запальничка нашого ранкового шоу! З самого світанку завжди сповнений енергії та прагнення розібратись в найактуальніших подіях та проблемах з життя країни та суспільства!

Телевізійна кар’єра Антона розпочалась саме з ранкового шоу. Майже десять років поспіль він був ведучим та автором ранкової передачі «TVій РАНОК» - найпопулярнішого регіонального ранкового шоу на Хмельниччині, Тернопільщині та Буковині.

Робота на радіо, співпраця з найпопулярнішими талант-шоу України «Х-фактор!», «Танцюють всі» (телеканал СТБ), творча діяльність у якості ведучого концертів та івентів - багатогранний професійний досвід Антона, завдяки якому телеглядачі «Доброго ранку, Країно!» щоранку гарантовано отримують гарний настрій та натхнення на весь день!