facebook.com
instagram.com
youtube.com

Новини

Афіша понеділка, 20 листопада

20.11.2017

 

Виставки та перфоманси

Виставка фотографій «Майдан – фортеця духу» - у Національному історико-архітектурному музеї «Київська фортеця». Два фотографа, два різних погляди – Олександр Тимошенко, Валерій Лещинський. Але – одна Історія. Наша Історія. Роботи демонструють різні аспекти: мирний протест, загострення протистояння, барикади, насильство та милосердя. Експозиція доступна для перегляду  до 25 листопада.

Виставка харківського скульптора Валерія Пирогова «Човен буття» - у Галереї сучасного мистецтва «Триптих АРТ».  Роботи митця тяжіють до руйнування бар’єру між реальностями – природною і сконструйованою, між життям і мистецтвом. Скульптор обирає для себе позицію спостерігача. Прозаїчний сюжет перетворюється на тонку ліричну поезію, сповнену мудрості та людяності. Експозиція триватиме до 5 грудня.

Книжкові презентації

У столичному просторі Educatorium -  презентація фотокниги Сергія Удовіка «Знаменитые киевляне». Тут представлені портрети видатних киян, які зробили неабиякий внесок у світову культуру. Героїв книги об’єднує місце народження – Київ і мультикультурне середовище, в якому вони росли і формувалися як особистості. Серед них – державні діячі, філософи, економісти, конструктори, художники, скульптори, письменники, режисери, артисти, танцюристи, композитори, музиканти, спортсмени. Початок о 19.00.

Театральні постановки

У Центрі Леся Курбаса - вистава «Бути знизу» за п’єсою Юлії Тупікіної «Вертикальна жінка». «Дикий театр» покаже виставу-маніфест про жінок: про те, що дратує, радує, пригнічує, знецінює, бісить, робить щасливою. Про те, де місце жінки в нашому соціумі: знизу, зверху або є інші варіанти? Актриси: Богдана Шуманська, Марія Брушніцька, Аніта Драгула. Початок о 21.00.

Концерти

Концерт всеукраїнського туру «Жива вода» Христини Соловій — у Міжнародному центрі культури і мистецтв. Співачка обіцяє оновлену програму з особливим світловим шоу та відеорядом. Окрім відомих вам пісень, Христина виконає й авторські твори. Початок о 20.00.

У Домі освіти та культури «Майстер Клас» - візуальний концерт Георгія Матвіїва «IndieBandura». У першому відділенні концерту ви почуєте авторську музику у супроводі відео-ряду найкрасивіших місць України, відзнятих з височини пташиного польоту. У другому – Георгій поділиться з аудиторією секретами майстерності, окремо продемонструє деякі із винайдених їм прийомів гри на інструменті, поряд з виконанням авторських творів і оригінальних прочитань світових хітів. Початок о 19.30. Необхідна реєстрація.

Shmagi Tagiashvili – виконавець із Грузії. До столиці він завітає із програмою «Любовь с акцентом», до якої потрапили композиції грузинською та українською мовами, виступ із зіркою української естради та спеціальним гостем з Болгарії, а також Shmagi презентує свою першу пісню українською мовою «Системи збій». Концерт відбудеться у супроводі талановитих і віртуозних музикантів ROYAL CUSTOM BAND. Місце проведення заходу — столичний Caribbean Club. Початок о 20.00