facebook.com
instagram.com
youtube.com

Новини

Іван Крулько: «Я впевнений, що статистичний аналіз «UA: Перший» буде на користь «Доброго ранку, Країно!»

02.07.2020

 

Журналісти «ЕРА-МЕДІА», змушені заявити про нову хвилю наступу на свободу слова в Україні, тотальну цензуру в медіа та спроби закрити найрейтинговіше телевізійне шоу суспільного мовника «Доброго ранку, Країно!». Чиновники ПАТ «НСТУ» повідомили колектив «ЕРА-МЕДІА» про припинення з 11 липня дії договору, у відповідності до якого ранкове шоу «Доброго ранку, країно!» транслюється на «UA: ПЕРШИЙ». Не втручатися в нашу роботу та не прибирати програму з ефіру закликають також народні депутати.

Іван Крулько, фракція «Батьківщина»: Я вважаю, що єдиним критерієм успішності тої чи іншої програми є, дивляться люди або ні. Кожен українець голосує кнопкою. Якщо програму дивляться, значить, програма повинна існувати. І треба було б подивитися статистику на «UA: Перший», скільки яких програм дивляться. Зробити просто треба статистичний аналіз. І я впевнений, цей статистичний аналіз буде на користь «Доброго ранку, Країно!».

Ірина Верещук, фракція «Слуга народу»: Давайте подивимося на параметри, за якими підходить суспільний мовник, вирішуючи те чи інше питання. Хай вони будуть публічними, давайте обговоримо це публічно. Якщо ви мене запросите на таку публічну дискусію, я прийду і з цікавістю послухаю суспільного мовника, керівництво. Сказати, що давайте вас вже не буде, це неправильно.

Олексій Гончаренко, фракція «Європейська солідарність»: Мій власний досвід участі в програмах «Доброго ранку, Країно!» абсолютно позитивний в тому сенсі, що там була можливість мені висловитися, моїм опонентам, була можливість дискусії, і я це бачив тільки так. Я думаю, що суспільний мовник має пояснити конкретно, в чому претензія, а не просто брати і знімати якійсь формат з ефіру.