facebook.com
instagram.com
youtube.com

Про нас

«Доброго ранку, Країно!» виробництва ТОВ «Ера-Медіа» на замовлення телеканалу UA: ПЕРШИЙ - це загальнонаціональне ранкове шоу України, що транслюється наживо щоранку з 06:30 по 09:30 на UA: ПЕРШИЙ - суспільному ТБ з найбільшим покриттям серед усіх телеканалів країни. Завдяки цьому наше ранкове шоу мають змогу дивитися як в маленьких селах та районних центрах, так і обласних центрах та містах-мільйонниках України!


«Доброго ранку, Країно!» входить в топ-5 найпопулярніших ранкових шоу серед аудиторії телеглядачів віком від 18 років по всій Україні та є найрейтинговішою щоденною передачею на UA: ПЕРШИЙ. Щоранку протягом місяця нас вмикають понад 13 мільйонів українців.

Ми прагнемо охопити якомога ширший спектр тем, особливо проблем, які хвилюють суспільство. Щоранку ми повідомляємо найактуальніші новини доби, шукаємо відповіді на важливі суспільно-політичні питання, завжди знаходимо час в ефірі для соціально-побутових та родинних тем, якими живуть більшість українців. Наша мета - подбати, аби українці перед початком дня були поінформовані про найважливіше. Адже обізнанність - це можливість своєчасно обирати, планувати та почуватись впевненим.


Щомісяця до нас у студію приходить понад 300 експертів (серед яких перші обличчя країни - депутати Верховної Ради України, міністри тощо), аби доступно пояснити складні речі та дати зрозумілі відповіді на гострі питання. Щоефіру наша команда готує понад 30 найактуальніших сюжетів, забезпечує прямі включення з місця подій.

Наші постійні теми та рубрики: ЖКГ, політика, фінанси та економіка, безпека життя та цілісність держави, Україна на міжнародній арені, медицина ти система охорони здоров’я, право та закон, бізнес, освіта, родина та традиції, екологія та погода, лайфхаки, кулінарія та здорове харчування тощо. Головний слоган нашого ранкового шоу: інформуючи - розважаємо, розважаючи - інформуємо.


Студія «Доброго ранку, Країно!» - це три головних студійних майданчики: для інформаційно-аналітичних дискусій у форматі ток-шоу; майданчик для інтерв’ю у невимушеній та домашній атмосфері; майданчик для демонстрацій, приготувань їжі, хенд мейд тощо. Відкритий простір студії та технічне оснащення дозволяють оперативно змінювати вигляд локацій та облаштовувати нові.


Виробником «Доброго ранку, Країно!» є продакшн компанія з 20-річною історією теле та радіовиробництва - ТОВ «Ера-Медіа». ТОВ «Ера-Медіа» - це потужний сучасний апаратно-студійний комплекс та команда професіоналів, здатних забезпечити повний цикл телевізійного виробництва як в прямому ефірі, так і в записі.


ТОВ «Ера-Медіа» запрошує експертів та героїв історій взяти участь в ранковому шоу «Доброго ранку, Країно!», рекламодавців та спонсорів до ефективної та взаємовигідної комерційної співпраці.

«Ера-Медіа» також забезпечує інформаційну підтримку та пропонує співпрацю з повного циклу виробництва телевізійних форматів на замовлення.